Akcja Komunikacja to temat przewodni  nieodpłatnej konferencji organizowanej przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile, która odbędzie się 17 września o godz.10.00 w gościnnych murach Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile (ul. Kołobrzeska 15).

Do udziału w konferencji zapraszamy czynnych nauczycieli i nauczycielki przedszkoli i szkół wszystkich poziomów kształcenia oraz edukatorów i edukatorki z instytucji okołooświatowych (takich jak organizacje pozarządowe, Muzea, Biblioteki, Domy Kultury itp.) Zapraszamy również rodziców, uczniów oraz studentów.

Wśród prelegentów znajdą się wybitne osobowości ze świata edukacji: Teresa Ulanowska, Marta Młyńska czy Przemysław Staroń. Pierwsza część konferencji będzie poświęcona wystąpieniom zaproszonych gości, druga natomiast, będzie miała charakter warsztatowy. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych między innymi przez Karolinę Skotarczak – Dobrzyńską, Martę Młyńską i Przemka Staronia, Katarzynę Włodkowską i Monikę Bekker-Goska.

UWAGA

Liczba miejsc ograniczona!

Rekrutacja do udziału w konferencji rozpoczęła się w dn. 1. września, a zakończy w dn. 16. września!

Zarejestruj się